Pre záujemcov o kúpu alebo servis výpočtovej techniky ponúkame nasledujúce služby:

  • predaj lacných a kvalitných počítačových zostáv vrátane príslušenstva, vhodné ako na kancelárske potreby, tak aj pre multimediálne účely a zábavu
  • predaj nových i použitých počítačov podľa aktuálnej ponuky
  • servis u nás zakúpených komponentov za výhodné ceny, ale aj servis ostatných komponentov
  • inštalácia a konfigurácia software i hardware
  • sprevádzkovanie internetového pripojenia na základe požiadaviek zákazníka
  • sprostredkovanie registrácie a spracovania web stránok spoločnosti

Vzhľadom k tomu, že hlavnou náplňou činnosti našej spoločnosti je ekonomická činnosť, predávame výpočtovú techniku za veľmi výhodné ceny najmä svojím klientom. Je však možné na základe zaslania Vašich požiadaviek vypracovať i pre Vás výhodnú cenovú ponuku, ktorá Vás iste príjemne prekvapí. Nakoľko nedržíme žiadne skladové zásoby, vieme veľmi pružne reagovať a neustály pokles cien jednotlivých komponentov a preto Vám môžeme zaručiť vždy aktuálne a nízke ceny našich zostáv.

Predávame iba počítače bez inštalovaného operačného systému, alebo s legálne nainštalovaným operačným systémom (Windows, Linux). Nepodporujeme predaj pirátskych programov a preto nás o to ani nežiadajte.

Pokiaľ si zákazník zakúpi počítačovú zostavu s legálnym operačným systémom, zabezpečíme jeho kompletnú inštaláciu a konfiguráciu podľa požiadaviek zákazníka.

Záväzne objednaný tovar sme schopní dodať do druhého pracovného dňa (pokiaľ nie je potrebná montáž a inštalácia), alebo najneskôr do 3 pracovných dní.

Aktuálny cenník na požiadanie.

nexgenwars.com

[VITAJTE] - [EKONOMIKA] - [AUDIT] - [COMPUTER] - [INFO] - [KONTAKT]